Mateusz Bilski

Mateusz

To taki gość, który uwielbia pływanie na fali, leśne tripy, górskie klimaty, wschody i zachody słońca. Stara się być uważnym i obecnym, wiedząc, że w tym stanie żyjemy w pełni. Absolwent AWFiS w Gdańsku. Instruktor kitesurfingu, windsurfingu, żeglarstwa, narciarstwa alpejskiego, surfer i sternik motorowodny. Ojciec swojej wiecznie uśmiechniętej córeczki, która jest jednym z najpiękniejszych rozdziałów jego życia.

Radek

Radek

Człowiek z pasją do życia. Podróżnik z zamiłowaniem do sportu. Kocha góry, morza i oceany oraz wszelkie inne miejsca gdzie przyroda pozwala spotykać się z absolutem. Organizator motocyklowych wypraw w różne zakątki świata. Wykształcenie medyczne i dlatego nic co ludzkie nie jest mu obce. Ojciec trójki wspaniałych dzieci i szczęśliwy mąż.

Maciek

Maciek

Spokojny i pełen pozytywnej energii człowiek. Jego korzenie z pewnością wywodzą się z dalekiego wschodu. Kocha wyzwania, podróże, wodę i góry. Wykształcenie medyczne. Instruktor kitesurfingu, żeglarz, surfer, wspinacz i snowboardzista. Idealny kompan do wspólnych wojaży.

Licencje: