Freemindcamp Team

Jesteśmy ludźmi, którzy swoją pracę traktują na równi z pasją. Jest ona dla nas częścią naszej wspaniałej podróży przez życie.

Wieloletnie doświadczenie, zaangażowanie oraz satysfakcja jaką czerpiemy z tego co robimy, powoduje, że nasze wspólne spotkania są naprawdę wyjątkowe.

Zapraszamy Cię abyś do nas dołączył. 

 

 Mateusz 1

Mateusz 

To taki gość, który uwielbia pływanie na fali, leśne tripy, górskie klimaty, wschody i zachody słońca. Stara się być uważnym i obecnym, wiedząc, że w tym stanie żyjemy w pełni. Absolwent AWFiS w Gdańsku. Instruktor kitesurfingu, windsurfingu, narciarstwa alpejskiego, żeglarz, surfer i sternik motorowodny. Ojciec swojej wiecznie uśmiechniętej córeczki, która jest jednym z najpiękniejszych rozdziałów jego życia. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Radek

Człowiek z pasją do życia. Podróżnik z zamiłowaniem do sportu. Kocha góry, morza i oceany oraz wszelkie inne miejsca gdzie przyroda pozwala spotykać się z absolutem. Organizator motocyklowych wypraw w różne zakątki świata. Wykształcenie medyczne i dlatego nic co ludzkie nie jest mu obce. Ojciec trójki wspaniałych dzieci i szczęśliwy mąż.

 

Maciek

Spokojny, zrównoważony i pełen pozytywnej energii człowiek. Jego korzenie z pewnością wywodzą się z dalekiego wschodu. Kocha wyzwania, podróże, wodę i góry. Wykształcenie medyczne. Instruktor kitesurfingu, żeglarz, surfer, wspinacz i snowboardzista. Idealny kompan do wspólnych wojaży.   

 

Licencje:

IKO (International Kiteboarding Organization)

PZKITE (Polski Związek Kiteboardingu)

PZŻ (Polski Związek Żeglarstwa)

PZMWiNW (Polski Związek Motorowodny i Narciarstwa Wodnego)

SITN (Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN)

ISIA (International Ski Instructors Association)

CTT (European Common Training Test)

SITS (Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Snowboardu)